Gospodarstwo

Gospodarstwo Rolne Bogusławie to prywatne gospodarstwo działające od 1995 roku. Od początku podstawową zasadą w nim obowiązującą  było wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Dzięki poczynionym inwestycjom dziś może zaoferować produkty o stałej, wysokiej jakości potwierdzonej badaniami Inspekcji Weterynaryjnej. Dogodne położenie w północno – zachodniej części województwa zachodniopomorskiego umożliwia łatwy dostęp do sieci połączeń drogowych i morskich. Gospodarstwo obejmuje obszar 825 ha i jest gospodarstwem łąkarskim. W całości leży na terenach objętych programem Natura 2000 .

Oferowane produkty pochodzą z własnych upraw. Gospodarstwo dysponuje linią do produkcji różnego rodzaju granulatów. Najważniejszą inwestycją zakończoną w 2016 roku by całkowity remont dwóch magazynów o łącznej powierzchmi 2400 m2. Dzięki temu gospodarstwo może zagwarantować prawidłowe warunki magazynowania zarówno surowca jak i gotowych produktów. W przyszłym roku planujemy remont kolejnego budynku tym razem z przeznaczeniem na produkcję.

Od początku dyrektorem gospodarstwa jest Pan Mirosław Jarmuła. Zainteresowanych  zapraszamy do działu OFERTA  gdzie podajemy więcej szczegółowych informacji oraz parametry naszych produktów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panem dyrektorem . Z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Zapraszamy do kontaktu z nami!